Prijave na DRŽAVNO PRVENSTVO BIH DO 16 GODINA izvršite na linku ispod:

REZULTATI DRŽAVNIH DVORANSKIH PRVENSTVA 14&U I 12&U

Juniori

Juniorke

1234

Katarina Trivić i Leo Puljić prvaci BiH do 14.godina

Završeno je Dvoransko/zimsko Prvenstvo Bosne  i Hercegovine u kategoriji juniora/ki do 14. godina. Prvenstvo  je održano u Banjoj Luci i učestvovali su igrači/ce iz svih klubova iz Bosne  i Hercegovime.
Kod junioki Državna prvakinja Bosne i Hercegovine do 14.godina je Katarina Trivić iz Banja Luke, koja je u finalu bila bolja od Emine Husković iz Mostara, pobijedivši je razultatom 4/6, 6/2, 6/0.
Najbolji junior Bosne i Hercegovine na Dvoranskom/zimskom Prvenstvu Bosne i Hercegovine je Leo Puljić iz Sarajeva, koji je u finalu pobijedio Danijala Muminovića iz Tuzle, razultatom 6/2, 6/1
Teniski savez Bosne i Hercegovine čestita pobjednicima i svim učesnicima
1234

TITULE ZA NINU MIŠIĆ I NIKOLU ZEKIĆA

U Sarajevu je od 9. do 11.januara održano Dvoransko/Zimsko prvenstvo Bosne i Hercegovine u kategoriji do 12. godina za juniore i juniorke. Na prvenstvu je učestvovalo preko 50 takmičara i takmičarki iz cijele Bosne i Hercegovine.
Kod juniorki u finalu su se sastali Suana Tucaković i Nina Mišić. U veoma neizvjesnom meču, pobijedila je Nina Mišić razultatom 7/6(5), 3/6, 10/6
Najbolji tenis kod juniora pokazao je Nikola Zekić, koji u finalu pobijedio Filipa Praštala,razultatom 6/4 6/4.
Teniski savez BiH upućue iskrene čestitke pobijednicima i svim učesnicima Dvoranskog/Zimskog prvenstva Bosne i Hercegovine u kategoriji do 12. godina.