Vijesti za mjesec: Maj 2016

1234

MILICA BOJIĆ I LUKA PULJIĆ NAJBOLJI NA PREVENSTVU BIH DO 16 GODINA

Na Prvenstvu Bosne i Hercegovine do 16. godina, koje je održano u Zenici, pobijedili su  Milica Bojić i  Luka Puljić.
Milica Bojić je u finalu pobijedila prvakinju BiH do 14. godina Maju Dodik, razultatom 6:2, 6:1 i osvojila naslov najbolje juniorke Bosne i Hercegovine do 16. godina

Kod juniora je Luka Puljić u finalu savladao Dražena Petrovića, razultatom 6:0, 2:0 ret. i tako postao prvak Bosne i Hercegovine u 2016. godini.
Kod juniora odigran je turnir i u parovima, i titulu je osvojila kombinacija dubla Puljić/Petrović.
Iskrene čestitke  pobijednicima i svim učesnicima.
TSBiH
1234

MUHAREMOVIĆ I DODIK PRVACI BIH DO 14.GODINA

Odigrano je Prvenstvo Bosne i Hercegovine u konkurenciji do 14. godina. Najbolji junior i pobjednik Pevenstva Bosne i Hercegovine je Ajdin Muharemović,koji je u finalu pobijedio Danijala Muminovića sa 6:1, 5:0, ret.
Kod juniorki Maja Dodik je pobjedom u finalu, nad Katarinom Trivić sa razultatom 6:4, 6;2. postala prvakinja Bosne i Hercegovine za juniorke u 2016.godini.
Osim pojedinačnih mečeva odigrano je i Prvenstvo BiH i za parove. Kod juniora najbolji par Bosne  i Hercegovine su Leo Puljić i Dražen Petrović, a  kod  juniorki   su najbokje bile Katarina Trivić i Sara Mikača.
Na Prvenstvu BiH su učestvovali tekmičari i takmičarke iz svih gradova Bosne i Hercegovine, Teniski savez BiH upućuje iskrene čestitke svim učesnicima i pobjednicima na fer i sportskoj borbi, sa  željom da na predstojećim takmičenjima postignu još bolje teniske razultate.

1234

Obavijest za prijave na DP BiH

TS BiH je u fazi nadogradnje servera, i trenutno server ima određene propuste.

Molimo sve igraće koji se prijavljuju Državna prvenstva BiH, da se pridržavaju pravilima po starosnim kategorijama.

Pošto sever nije u potpunosti u funkciji, postoji mogućnost da se stariji igrači prijavljuju na mlađe kategorije, stoga vas molimo da se prijavljujete u kategorija vaših godišta.

Administracija TS BiH bit će primorana izbrisati vaše prijave koje nisu u skladu sa godinama u katergoriju u koju ste se prijavili.

Napomena:

1234

GTA Open 2016 - U 16 - Otkazano za juniorke

Obavještavamo vas da je turnir GTA Open 2016za djevojčice otkazan zbog nedovoljnog broja prijava.

Hvala na razumijevanju. TS BiH

1234

Mostar 14&U - Otkazan turnir za djevojčice

Obavještavamo vas da je turnir u Mostaru 14&U za djevojčice otkazan zbog nedovoljnog broja prijava.

1234

OBAVJEŠTENJE: NASTAVAK TURNIRA DO 12 GODINA

Nastavak turnira OP Tuzle za juniore i juniorke do 12 godina, je 07.05.2016 u subotu u 11:00 sati na terenima Tenis Kluba Zmaja od Bosne. U slucaju kise turnir se prebacuje za nedjelju u 11:00